Nasza filozofia jest: Pomagamy Osiągać Sukces, Wyjaśniając Dane.


Pomagamy usprawniać kwestie: inżynierii danych, analizy danych, procesów wizualizacji danych.

Wartości

Ekstremalna Odpowiedzialność

Każda osoba w Data Craze bierze pełną odpowiedzialność za swoje działania i wykonaną pracę. Wierzymy, że takie podejście ma fundamentalne znaczenie w tworzeniu świetnych produktów.

Kunszt

Nie jesteśmy specjalistami we wszystkich dziedzinach. Zamiast tego świadomie wybraliśmy naszą specjalność - obszar danych. Na tym znamy się najlepiej.

Efekt Wow!

Dołożenie wszelkich starań aby nasz Klient był zadowolony z efektów pracy jest dla nas standardem. Usłyszeć „Wow!” o naszej pracy jest czymś nie do zastąpienia.

Całkowita Szczerość

Data Craze nie jest kolejną firmą oferującą Klientowi następne zbędne narzędzie lub produkt. Naszym celem jest pomoc w osiągnięciu sukcesu, a bycie całkowicie szczerym i uczciwym podczas tego procesu ma dla nas ogromne znaczenie.

Data Craze Newsletter Obraz Dokumenty

Dołącz do naszego newslettera!

Co miesiąc otrzymasz zestaw informacji z obszaru przetwarzania, analizy i wizualizacji danych. Jako prezent za dołączenie otrzymasz 2 dokumenty w formacie PDF - Wizualizacje Dobrze Dopasowane oraz 10 Trików SQL O Których Nie Masz Pojęcia.

Administratorem danych osobowych niezbędnych w procesie przetwarzania, w tym podanych powyżej, jest Data Craze - Krzysztof Bury, ul. Piaski 50, 30-199 Rząska, NIP: 7922121365. Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych (imię, e-mail) w ramach działań DataCraze.